Technická v mezičase

Žádné komentáře u textu s názvem Technická v mezičase
Milí příznivci.
Během přípravy dalších NEJ bych rád ubezpečil ty, kteří jsou autory sdělení – jako: „Já si ráda počkám na něco jiného, těm křídlům u vás zas tak moc nerozumím„, že čas ještě přijde.
Nejdřív ovšem musím na konci roku dokázat, že blog je hlavně slavičí, aby mi neutekla protilehlá část obecenstva. Tu bych chtěl zároveň povzbudit ve vyhlížení – choďte sem teď klidně každou chvíli. NEJ budou přibývat. Další kolekci už mám upravenu k pověšení, ať se můžete bavit.
Dokážeme si současně, že tradiční blogy ještě nejsou docela na odpis. Že blogeři nejsou dinosaury v éteru, kterým fakt odsvištěl vlak. Že už dnes nikdo nečte, číst nepotřebuje, že stačí obrázky a hrstička písmen k tomu.
Téma, které si bere na mušku ohromnou kněžmostskou událost, jež zůstala přehlédnuta, tady najdete na Silvestra. Kdo si tu přivykl šlapat i po střepech z hlíny dávných staletí, bude chvilička jeho. Čekal jsem s ní do konce roku, jestli se cosi po regionu neobjeví, neobjevilo. Ornitolog to tedy zasupluje na slavičím blogu. Ono se to ale rychle roznese, buďte bez obav a třeba tu „superkulatinu“ někdo pružně ještě dooslaví. Musel by ale svižně, klíčový rok s osmičkou se už povážlivě třese.
Takže, už nikam moc neodcházejte.
Sám letos taky žádnou šílenost na periferii, zmítané záblesky pyrotechniky, u které si z čínštiny drobný a rozskákaný překlad dočtete vždycky až v nemocnici, nechystám, budu klávesnici nablízku.
Budu bilancovat. Objednávat kroužky, promazávat kleště i mozkové závity. Ostatně – zajímáte se někdo o to, jak vám to na krku doopravdy funguje? To je téma, co? Já tedy ano, a hromadu let.
Tak tady máte pro delší zimní večer zdroj a začtěte se: http://www.kvantovapsychologie.cz/.
Kdybyste chtěli vědět, jakou poslouchám muziku, to už bych si připadal, jako nějaká celebrita. Nejsem jí, recept na uzeného úhoře vám neposkytnu ani náhodou, golf sleduju jenom v televizi občas po nocích a bulvár se o mne určitě nezajímá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

css.php