Krystalky nedělních zpráv

4 komentáře u textu s názvem Krystalky nedělních zpráv
Kdo nepsal blog, znát to nebude. Ale povím vám to.
Tím, že se člověk s názory otevře, dostává se do zajímavé polohy. Netuším, kolik je těch, kteří pro nudu odešli, ale tuším, kolik se nově objevilo. Ona stránka už taky nějaký rok běží. Mnohde na ní najdete odkazy a hlavně v porovnání s četnými zatím funguje.
Nedokážu pro vás napsat, abyste byli pokaždé spokojeni. Máte zkušenosti své po životech, politické náhledy třeba jiné, odlišné představy, co sobě potravou pro konečně volný čas.
Ale jsou mezi vámi tací, zažil jsem to už, že byste chtěli znát mé názory i v jiných směrech.
Blog se po letech mírně proměnil. I on má svůj vývoj, vývoj mám já. Ti, kteří chodí jen pro rezavé peří chci ujistit, že ho i letos bude nad hlavu. Zůstaňte ve střehu.
Všechno souvisí se vším a věřte, že bych dokázal uchopit kupříkladu atraktivní téma, jak přicházet na chuť životu přes vlnění v Přírodě a ony signály k nám. Zkušenosti mám, pokusy se sebou samým už zřejmě ve finále, šel bych tak po jistotě. Ne do vybájených neuvěřitelností, tam je energie škoda.
Rozepsal bych se, co lze v krajině „posbírat“. V uvozovkách vyťukávám proto, že nejde jen o bylinky a sběr klasický. Možná dokonce, že o takový by dnes vůbec nešlo.
Cestu k vlastní vyrovnanosti a odolnosti, kterou lze čerpat či posilovat v krajinách. Nemyslím na senzibily s vodníčky a trpaslíky, které jste nezahlédli jen proto, že na sobě ještě musíte zapracovat! Na šarlatány jiné, kteří zbylým hledačům jméno kazí a znevažují snažení. Nahrávají „pevné mašině zažitého“, která by nás všechny znovu tak ráda přejela a pro jistotu ještě přecouvala.
Má cesta je zdlouhavá, založená jen na ověřování průkazného, s utvrzováním o její správnosti. Nezdráhám se použít obrat „ve víře“. Ano, bez věření v rozpoznané a ponalézané bych se z místa neodlepil.
… Jo, a ten kos tady je před vraty znovu! Dám mu, co mám, ať trošku sleví. V tom vztahu ustoupit nechci.
Zajímavost ještě jiná
Přišel mi zajímavý mail s nápadem, který se tu objeví.
Nebudu Tajemným hradem v Karpatech, nebojte se. Ale je dobré to tady sledovat. Slavíků se to dotýká nejtěsněji, krajiny jakbysmet.
Vydržte, hlavy naveďte k zamyšlení.
Hezký nedělní čas.

4 odpovědi na “Krystalky nedělních zpráv”

  1. Jakmile mám na monitoru zeleno, přítel už ví a ptá se: Co dělají slavíci z Madridu? A já na to: Máš pravdu, už zase čtu blog ZAMOŘENO slavíky….. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *