Info

Žádné komentáře u textu s názvem Info
Vážení návštěvníci. Pošta už by zase měla po výpadku fungovat. Děkuji panu kolegovi z Kladna, že zavolal a diskutujte slavíky (či cokoliv jiného samozřejmě) buď tady přes blog, nebo jak využíváte spíš – mimo něj.
Rozepíši se o tom, jak se před domem objevily další vlaštovky, tentokrát s převládajícími adulty. Rojí se totiž mravenci v jiném koutě skalky. A vážky to zřejmě odpozorovaly a jsou tu hned též. Ještě že sumec z rybníčku za domem nemá křídla, jde znovu o takový svátek, že bych ho tu čekal taky.
Hezký den všem Vám, kteří na slavičí blog přicházíte. Už se brzy pustíme do nějakého „mimosezónního“ tématu, zajímavé je třeba chování pelichajících slavíků během procesu. Jeho zjevná proměnlivost. To je docela síla. Nebudu ze sebe v tomto případě dělat objevitele, v Německu si toho kolegové již dávno všimli u slavíka tmavého. Tak jsem to tu jen po tři roky ověřoval. Dávno jsem tušil, že jejich chování se v čase proměňuje, ale že to má takový řád?!
Nejdříve ale se podíváme komentářem na ČHS do Jeseníků. Poslední událost zasluhuje komentář i tady. Odchyt sedmihláska malého si místo – pro renomé a oba věrní pozorovatelé – pro zážitek, plně zaslouží. Tak večer půjdeme za nimi v dalším z ohlédnutí. K týmu se počítám, atmosféru mám nadýchanou, ikdyž zdaleka ne jako oba kolegové. Tak přijďte.
Klidný čas, pokud možno všem. Pavel Kverek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

css.php