Čas vzdělávání

Žádné komentáře u textu s názvem Čas vzdělávání
Je neděle 24. října. Konference skončila a jsme zas o něco chytřejší.
Překvapilo mne velké množství účastníků, dokonalé zázemí a kolegové, kteří představili studijní oblasti v Bělorusku, Slovensku i Polsku. Jedním slovem – nádherné. Nejkvalitnější referáty (které jsme mohli v prolínání témat stihnout) spatřuji ve studii o zimujících střízlících ve městech a sledování populace ťuhýka menšího v oblasti Poľany.
Na škodu bylo, že přednáškové sály pro prezentaci pěvců nedisponovaly kvalitním zázemím pro fotky, mohl vadit i malý časový výměr. Některé práce byly tak autory pružně pokráceny, no a pro mne je to problém tradiční. Ale vypořádali jsme se s tím a na konferenci v Litomyšli se chyb vyvaruji. Fotky budou pouze po jedné (v maximálním zvětšení) a referát o rozlišování věku u slavíků v bodech tak, abych mohl „méně důležité“ v případě nouze vynechat. Přidělených dvacet minut totiž vždy neuvěřitelně rychle uteče…
Rád bych stihl vyslechnout témat víc, ale možné to není, „seděli“ jsme od rána do večera!
Akce jsou ale také o setkávání a tam stínu nebylo.
Aby ohlédnutí nevyznělo jako že si stěžuji. To rozhodně ne. Stálo to za to – a týmu, který vše připravil, patří obdiv a poděkování. Se synem Tomem jsme z východu odjížděli spokojeni.
Listí opadává, pojedu vyfotit tu Studénku a pro Vás ji sem pověsím. Připomeneme si ty úžasné momenty, vztahující se k pobytu posledního slavíka v oblasti začátkem září!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

css.php