Byla to milá spolupráce a na podzim bychom měli uvidět výsledek. Podle pánů od scénáře a za kamerou to vyšlo prý pěkně, tak uvidíme. Obavy ze sebe budu sklepávat ještě ráno. V přírodě nic není na objednávku a i my jsme okusili. Ovšem do příběhu letitý slavík od hráze, co se vrací sedm let, vstoupil profesionálně. Předvedl rodinu právě začínající. Zpívat moc neumí, ale proč z Afriky pospíchá, moc dobře ví. Kéž by mu štěstí dál přálo a ještě pár návratů zvládl.
Soukolí času se otáčí, úkoly k němu vztažené procházejí, co bude dál? Až se z role trošičku dostanu, začnu schytávat hnízdící páry po okolí. Děkuji všem, kdo jste mi výskyty hlásili, hodí se mi to vždy. I kdybych se na nové místo nedostal, každou informaci eviduji.
Tak ještě jednou díky všem.
