Potřebná informace

Žádné komentáře u textu s názvem Potřebná informace
Vážení přátelé,
Ještě jednou děkuji za všechny ohlasy na Vítání ptačího zpěvu nad Rohatskem a dodávám pro Vás důležité informace. Předně – píšete-li „přes blog“ k nám, chybí kontakt pro odpověď. Zanechte jej pod textem, odpovím rád.
A další informace – na stránce ČSO už visí ohlasy na VPZ v republice, tak se tam podívejte (adresa: www.birdlife.cz). Celkově tam naleznete fůru zajímavých věcí. Naučte se tam chodit a kdyby někdo chtěl se s námi organizovat, společnost to věru není špatná.
Závěrem vyslovím politování nad hloupostí, které jsem se dopustil tím, že jsme si nerozdali mailové adresy. Mohli jste za rok před jarem v pohodě obdržet pozvání přímo od nás, napravíme to při dvanáctém ročníku. Místo už teď pro Vás (s Tomem) monitorujeme.
Před pěti minutami nám do kovárny vletěla vlaštovka. Před oknem naštěstí přibrzdila, přesto zapadla za prototyp díla z ostnatého drátu, kam jsme na veliké ostny narazili tepaného motýla – symbol volnosti. Chystali jsme se na Hefaiston a trénovali, zda se s dílem „Přes dráty“ vejdeme do limitu dvou hodin. Tehdy jsme se vešli, tykadla originálu jsem na Helfštýně neupálil a dnes nám tato „zábrana“ chytila zbloudilou vlaštovku. Dostala (dostal) kroužek, postál modelem do novin a kovově nablýskaný vykmitl na kněžmostské nebe.
Krásný čas na víkend a z bouřek nebuďte zděšeni, alespoň u nás bývají nádherné (málo tu totiž prší).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

css.php